Náš príbeh

Milý návštevník našej stránky,

dovoľ mi predstaviť sa. Volám sa Veronika a spolu s mojimi pomocníkmi pre vás vymýšľame a pripravujeme voňavé produkty.

Myšlienka založenia značky Naladova začala kúpou handmade sviečky. Poviem vám - bola to láska na prvý pohľad. Dovtedy mi myšlienka vŕtala v hlave, až som nabrala odvahu a začala konať. Mojou snahou bolo priniesť sviečku, ktorá zaplní domov nádhernou vôňou, bude vašim spoločníkom pri oddychu alebo inej starostlivosti o seba. Pokus za pokusom som sa približovala k dnešnej podobe. Nemyslite si, celá rodina sa podieľala na vývoji. Všetci testovali, ovoniavali, šomrali, pochvaľovali si, všetci museli prinášať informácie ako boli spokojní, ako dlho doma voňali, ako, ako,... Po mnohých, mnohých nepodarkoch a niekoľkých podarkoch som sa konečne odhodlala založiť vlastnú značku sviečok, ktorá je postavená na originalite, kvalitných surovinách a veľkom úsilí prinášať vám príjemný zážitok. Presne taký, ako som ja mala na začiatku.

Dnes nemôžem byť šťastnejšia, že vám môžem prinášať čisté, vysokokvalitné sviečky, ktoré vyzerajú skvele a pocit domova povznesú na inú úroveň.  

FAQ

Prečo sójový vosk? Čím sú sviečky výnimočné? Prečo nákup práve u nás?

Sóju som si vybrala z niekoľkých dôvodov. Vlastnosť, ktorú mám na nej najradšej je pomalé horenie. Sójový vosk je síce drahší, no pomalšie horí = sviečka dlhšie vydrží.

Ide o obnoviteľný zdroj – vegetačné obdobie sóje je okolo 120 dní.

Žiadny čierny dym alebo sadze – pokiaľ dodržujeme odporúčanú starostlivosť - pozri podstránku Starostlivosť.

Na našom trhu je dostatok šikovných výrobcov sviečok. My sa chceme odlíšiť originalitou. Originálnou vôňou alebo nápisom, ktorý poteší a vyčarí úsmev. To všetko v kombinácii s kvalitnými surovinami – čistým voskom a vonnými olejmi bez škodlivých ftalátov a parabénov.

Si náladová? 

Jejda, nie sóóm! ;) 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.